Najgorsze stroje kąpielowe. Tych modeli unikaj. Strój, a sylwetka

KK
5 min czytania
fot. pexels.com

Kiedy na plaży pojawia się słońce, każdy z nas chce czuć się swobodnie i bezpiecznie, zwłaszcza jeśli musimy wybrać się na basen lub na plażę. Jednak bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni strój kąpielowy, który będzie nie tylko wygodny, ale również modny. Niestety, nie wszyscy wiedzą jakie stroje kąpielowe są modne, a jakie są najgorsze. Dlatego w tym artykule postaramy się przybliżyć najgorsze stroje kąpielowe, których powinniście unikać na plaży lub na basenie.

Oto najgorsze stroje kąpielowe, których powinniście unikać:

 • Stroje tzw. tankini
 • Stroje kąpielowe w kształcie litery A
 • Bokserki z szerokimi nogawkami
 • Stroje kąpielowe z nadrukiem
 • Stroje kąpielowe z wycięciami

Jakie są najgorsze stroje kąpielowe?

Jeśli chodzi o najgorsze stroje kąpielowe, to możemy wyróżnić następujące opcje:

 • Stroje kąpielowe z paskami – te stroje kąpielowe są często wybierane przez osoby, które chcą wyglądać modnie, ale są one po prostu niepraktyczne. Nie są one wystarczająco szczelne i mogą sprawić, że będziesz czuć się niekomfortowo podczas zanurzenia.
 • Stroje kąpielowe z nadrukiem – te stroje kąpielowe są często wybierane, ponieważ są modne i zabawne. Jednak nadruk na stroju kąpielowym może szybko stracić swój blask, co może wyglądać dość dziwnie.
 • Stroje kąpielowe z szerokimi szwami – te stroje kąpielowe są często wybierane przez osoby, które chcą wyglądać na większe, ale szerokie szwy na stroju kąpielowym mogą powodować dyskomfort i nieprzyjemne uczucie.
 • Stroje kąpielowe z nieprawidłowymi kolorami – te stroje kąpielowe są często wybierane przez osoby, które chcą wyglądać modnie, ale nieprawidłowy kolor stroju kąpielowego może sprawić, że będziesz wyglądać dziwnie i niezgrabnie.

Podsumowując, wybierając stroje kąpielowe, należy upewnić się, że wybrany model jest wygodny i dopasowany do Twojego stylu.

Najgorsze stroje kąpielowe dla puszystych

Najgorsze stroje kąpielowe dla puszystych to te, które nie są wystarczająco komfortowe lub pomagają w zatuszowaniu ciała. Stroje kąpielowe dla puszystych są często wykonane z twardego, niewygodnego materiału, który nie pozwala ciału swobodnie oddychać, lub który jest zbyt ciasny, powodując dyskomfort. Niektóre z najgorszych strojów kąpielowych dla puszystych to:

 • Stroje kąpielowe z wycięciami w niewłaściwych miejscach
 • Stroje kąpielowe, które nie są zgodne z kształtem ciała
 • Krótkie stroje kąpielowe, które nie pokrywają wystarczająco ciała
 • Stroje kąpielowe z wzorami, które nie są odpowiednie dla puszystych

Najlepszym sposobem na znalezienie stroju kąpielowego, który będzie odpowiedni dla puszystych, jest przymierzenie go, aby upewnić się, że jest wygodny, a także aby upewnić się, że pasuje do kształtu ciała. Dobry strój kąpielowy dla puszystych powinien maskować to, co uważamy za kompleksy, a jednocześnie podkreślać to, co uważamy za piękne.

Najgorsze stroje kąpielowe dla dojrzałych kobiet

Najgorsze stroje kąpielowe dla dojrzałych kobiet – to temat, który wzbudza dużo dyskusji. Stroje kąpielowe dla dojrzałych kobiet nie zawsze wyglądają dobrze i nie zawsze są komfortowe. Każda kobieta chce czuć się pewnie i pięknie, dlatego dobranie odpowiedniego stroju jest bardzo ważne. Najgorsze stroje kąpielowe dla seniorek to głównie zbyt obcisłe, jednokolorowe, nieatrakcyjne pod względem wzorniczym i nie wygodne jednoczęściowe kostiumy. Najgorsze stroje dla 50-tek to również modele, które są zbyt duże, zbyt obcisłe lub skonstruowane w taki sposób, że nie podkreślają naturalnych kształtów ciała. Kostiumy powinny być wygodne, aby móc swobodnie pływać i cieszyć się plażą. Wybierając stroje kąpielowe dla dojrzałych kobiet, należy zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego są wykonane, na wzory i kolory, które są odpowiednie dla tego wieku oraz na producenta, który ma dobre opinie.

Najgorsze stroje kąpielowe trendy

Najgorsze stroje kąpielowe trendy są nie do pomylenia. W lato 2023 najmodniejszymi strojami kąpielowymi są modele, które najlepiej określić jako połączenie stylu retro z nowoczesnym wyglądem. Niektóre z nich to:

 • Kostiumy kąpielowe z krótkim rękawem
 • Stroje kąpielowe z długim rękawem
 • Kostiumy kąpielowe z wysokim stanem
 • Stroje kąpielowe z krótkim stanem
 • Kostiumy kąpielowe z dzianiny
 • Stroje kąpielowe z drapowanymi szortami

Największym problemem z najnowszymi trendami w modzie kąpielowej jest to, że często są one po prostu niewygodne. Niektóre modele są bardzo obcisłe i niewygodne, a inne po prostu nie pasują do różnych figur. Dlatego zanim zdecydujesz się na zakup stroju kąpielowego, upewnij się, że jest on wygodny i że będzie pasował do twojej figury.

Zobacz też: trendy na lato i hitowe stroje kąpielowe na Kąpielowo.pl

Najnowsze

Popularne